Jazykový tábor

Facebook
Zdieľaj s priateľmi.
Jazykový tábor zameraný na akademické vzdelanie je pre deti skvelý spôsob, ako sa naučiť nové zručnosti, rozšíriť vedomosti a zlepšiť znalosť anglického jazyka.

Deti zažijú tzv. imerzívne vzdelávanie, ktoré plne zapája študentov tým, že ich obklopuje jazykom, kultúrou a práve obsahom konkrétneho predmetu. Tento štýl výučby pomáha študentom lepšie uchovávať informácie a podporuje efektívnejšie učenie.

Jazykový tábor vedený Charterhouse Summer School ponúka letné tábory zamerané na anglický jazyk a práve akademické predmety ako je podnikanie, AI, právo, inžinierstvo, art či robotika. Škola je známa kvalitným vzdelávaním (patrí medzi elitné stredné školy v UK), výborným vybavením a skúsenými učiteľmi, ktorí študentom poskytnú fakticky reálny zážitok z učenia.

Ďalšou inštitúciou, ktorá ponúka jazykový tábor prostredníctvom imerzívneho vzdelávania je Oxford Summer Camp – priamo v priestoroch svetoznámych univerzít ako sú Oxford a Cambridge.

Tu je 5 kľúčových výhod, ak sa nerozhodneš pre šport, ale uprednostníš akademickú špecializáciu:

  • Rozšírené znalosti v konkrétnej akademickej disciplíne: imerzívne učenie pomáha študentom rozšíriť si vedomosti vo vybranom predmete a získať hlbšie pochopenie jeho obsahu.
  • Prístup ku špičkovým učiteľom: Špecializovaní učitelia s bohatými skúsenosťami a odbornými znalosťami (Oxford, Cambridge, University of Surrey) sú kľúčovou súčasťou táborov.
  • Zvýšená sebadôvera: Tým, že sú deti plne ponorené do jazyka a obsahu svojho predmetu, získajú istotu vo svojich nadobudnutých schopnostiach a začnú sa cítiť pohodlnejšie pri komunikácii s ostatnými.
  • Zábavný a pútavý vzdelávací zážitok.
  • Vylepšená znalosť anglického jazyka: študenti sa plne ponoria do jazyka, môžu si efektívne zlepšiť 4 základné oblasti a to Speaking, Writing, Listening a Reading.

Charterhouse SC: Elitná škola Workshopy 25m bazén Exkurzie 13dňový pobyt Pavilón umenia Výuka angličtiny Vlastné divadlo Vlastná knižnica Bezplatné WiFi Moderné učebne Športová príprava Skvelé ubytovanie Výstupný certifikát Akademická výučba Akreditácia BritishCouncil Plnohodnotná strava

Deti strávia leto inšpiratívnom areáli s rozlohou 100 hektárov južne od Londýna. Dvojtýždňový jazykový tábor je štruktúrovaný tak, že si každý študent vyberie jeden akademický a jeden voliteľný (záujmový) predmet. Okrem toho sa môže každý študent už tešiť na skvelý akčný program, plný aktivít, zábavy a exkurzií. 

Počítačový tábor

ENGLISH LANGUAGE

Letný tábor Robotic

AI AND BLOCKCHAIN

kurz keramiky

ART

lezecký tábor

SPORTS AND LEADERSHIP

Programovacie a digitálne tábory

ENGLISH FOR ACADEMICS

Letný tábor Robotic

INTRODUCTION TO LAW

Denné počítačové tábory

ROBOTICS AND GAMES

tenisový tábor

TENNIS

ENTREPRENEURSHIP

počítačový tábor

ENGINEERING, TECHN.

tanečný tábor

DRAMA

fotografický tábor

PHOTOGRAPHY

Oxford SC: Oxford University Cambridge University Workshopy Exkurzie Akreditácia BAC Queen's awards Výuka angličtiny Špičkový profesori Skvelé ubytovanie Autentická história Akademický zážitok Akademická výučba Plnohodnotná strava World-Class Lessons Inšpirujúce prostredie Akreditácia BritishCouncil

Zaži jazykový tábor a renomovanú výukovú výučbu s letným kurzom v Oxforde či Cambridge, kde sa budeš učiť od najlepších tútorov v Europe (v jednom z najlepších vzdelávacích prostredí sveta). Letný kemp je ideálnym miestom, kde môžeš rozvynúť svoju vášeň pre vybraný predmet a preukázať v ňom odhodlanie dosiahnuť akademický úspech.

Architecture

Artificial Intelligence

Business

Classical Civilisation

Creative Industries

Engineering

Enterprise Explorers

Fashion

Innovation

Law

Marketing

Media Studies

Natural Sciences

Physics

Social Entrepreneurship

Sustainability

Art History

Biology

Business and Finance

Commercial Law

Creative Writing

English Explorers

Environmental Science

Int. Development

Leadership

Mathematics

Medical Science

Neuroscience

Psychology

Sociology

Theatre Studies

Story Explorers

Art and Humanities

Biology and Genetics

Chemistry

Computer Science

Economics

English Language

Finance

Financial Technology

History

International Relations

Management

Mechanical Engineering

Medicine

Philosophy

Science Explorers

Informácie o kurze

Dátum začatia kurzuDátum ukončenia kurzuCena kurzuMesto konaniaObsadenosť
03/07/202316/07/20233650 £Chartehouse CollegeObsadený
17/07/202330/07/20233650 £Chartehouse CollegeObsadený
31/07/202313/08/20233650 £Chartehouse CollegeVoľný