Mladý Interista Teo na veľkej scéne Arsenalu Londýn & The Gunners.

V srdci Interu Bratislava, klubu ktorý sa s energiou a úprimným záujmom venuje mládeži v hlavnom meste, vyrastá futbalová nádej menom Teo.

Jeho vášeň pre futbal nie je iba obyčajným detským futbalovým snom; je to živá energia, ktorá z Tea srší každým pohybom, prihrávkou či strelou. V lete nastal kľúčový moment, kedy dostal Teo od rodičov šancu, ktorá môže zmeniť jeho futbalový osud do budúcnosti – účasť na futbalovom kempe s Arsenal Development Team v Londýne.

Teo vykročil za futbalovým dobrodružstvom sám (bez rodičov).

Využil službu Austrian Airlines pre neplnoletých bez sprievodu (UM – unaccompanied minnor), kde mu špeciálny tím profesionálov leteckej spoločnosti zaistil pohodlný a bezpečný prechod cez letisko z viedenského Schwechatu až ku kempovému autobusu v Londýne.

So slovenským mládežníckym futbalom to nie je až také zlé, keďže Teo nebol iba jedným z mnohých detí na kempe, ale stal sa jeho stabilným pilierom. Jeho odhodlanie, talent a neúnavné úsilie počas týždňa boli neprehliadnuteľné a počas kempu získal ocenenie hráča dňa, a takisto zaslúžene na konci kempu aj prestížny titul hráča týždňa.

Jeho príbeh je dôkazom, že aj keď začínate v podstate významovo v  lokálnom klube, so správnou vášňou, tvrdou prácou a podporou od rodičov, môžete postupne dosahovať prvé veľké veci. Teo je reálnou inšpiráciou pre všetkých mladých aj starších futbalistov u nás doma, ktorí snívajú o veľkom futbalovom svete!