Odvážna cesta za tenisovým snom bez hraníc.

Ahojte športový nadšenci! Dnes by sme sa s vami chceli podeliť o neuveriteľný príbeh mladej tenistky, Viki, ktorá sa v 10. rokoch rozhodla podniknúť odvážny krok vo svojej tenisovej kariére!!!

Bez prítomnosti rodičov sa vydala na trojtýždňový tenisový kemp do Anglicka na Nike Tennis Camp. Tam si zdokonalila nielen tenisové zručnosti, jazykové a sociálne schopnosti., ale sama sebe darovala veľkú lekciu zo samostatnosti.

S odvahou a túžbou po zdokonalení sa rozhodla opustiť bezpečie domova.

Viki strávila v UK tri týždne (sama!) intenzívnymi tréningami a súťažením s mladými tenistami z celého sveta. Jej denný režim obsahoval jazykové lekcie, tenisové tréningy, zápasy, a prínosom bola aj príležitosť stretnúť nových ľudí a zažiť medzinárodné priateľstvá.

Po skončení Nike Tennis Camp sa Viki vrátila domov s novými skúsenosťami a progresom nielen v tenise, ale osobnostne. Jej rozhodnutie ísť na tento kemp samostatne, bez rodičovskej prítomnosti, ju posunulo nielen ako hráčku, ale aj ako jednotlivca schopného v budúcnosti čeliť každodenným výzvam či zvládať nové prostredie. Viki sa stala nielen súčasťou tenisovej komunity, ale aj ambasádorkou odvahy pre ďalších mladých hráčov a hráčky.

Jej príbeh hovorí o tom, že nič nie je nemožné, ak máte dostatočné odhodlanie a ochotu ísť za svojimi snami. Nech Viki ďalej inšpiruje ďalšie mladé talenty v tenise a nech jej cesta pokračuje vo vytváraní nezabudnuteľných momentov či už na kurte, alebo v osobnom živote! 🌟🎾