Footbal Business Academy

Máš v sebe vášeň pre futbal a business?  Sníváš o kariére v dynamickom svete futbalu? The Football Business Academy je neprehliadnuteľnou voľbou na tvojej futbalovej cested.

Renomovaná inštitúcia v oblasti futbalového priemyslu, s väzbami na FIFA a UEFA ti ponúka príležitosť rozvíjať svoje schopnosti na európskej a svetovej úrovni.

V jednoročnom programe Master in Football Business na FBA získavaš široké spektrum vedomostí, skúseností a cenných kontaktov, ktoré sú kľúčové v dnešnom rýchlo meniacom sa svete futbalového priemyslu. To čo robí štúdium na The Football Business Academy jedinečným, je to, že ti umožní spojiť lásku k futbalu s odborným vzdelaním, reálnymi skúsenosťami z praxe a hlavne s uplatnením v odvetví, ktorého kapitalizácia je približne 25 miliárd dolárov ročne!

Okrem tradičných predmetov, ako manažment, marketing, sponzoring a fanúšikovské vzťahy, si vieš vybrať so širšieho spektra špecializovaných predmetov, ako športové právo, talentový manažment, analýza dát vo futbale, digitálny marketing v futbale a mnoho ďalších. Vzdelávanie je zamerané na praktickú aplikáciu vedomostí.

FBA spolupracuje s najväčšími futbalovými klubmi a organizáciami na svete. Okrem Real Madrid, PSG, Glasgow Rangers a Espanyol Barcelona, to je FC Barcelona, Juventus FC, Arsenal FC, Bayern Mníchov a ďalší.

Tieto partnerstvá umožňujú ponúknuť študentom jedinečné príležitosti na získanie stáží od 3 mesiacov v konkrétnych kluboch a teda skúseností z fungovania futbalového priemyslu na najvyššej európskej úrovni.

FBA: Magisterské štúdium 60 ETCS Top stáže Network Semester online Akreditované štúdium

Medzinárodný networkingový týždeň organizovaný FBA, kde účastníci získavajú cenné poznatky a inovatívne insights do futbalového priemyslu.

Byť súčasťou tohto exkluzívneho podujatia je skutočnou výsadou, pretože slúži ako brána k vytváraniu kontaktov pre budúce kariérne príležitosti. 

Návšteva prestížnych futbalových klubov, ako sú Cadiz a San Fernando, je jedným z vrcholov networkingového týždňa, kde účastníci získavajú pohľad na fungovanie klubu z vnútra a priamu skúsenosť s ich prezidentmi – vzácna skúsenosť, ktorá je nenahraditeľným zdrojom poznania.

Dan Wood je spoluzakladateľ FBA, kde pôsobí ako profesor. Vyučuje predmety týkajúce sa podnikania a inovácie vo futbale. Je vášnivým zástancom  inovácie (vo futbalovom priemysle).

Vo svojich hodinách zdieľa vedomosti a skúsenosti, pomáhajúc kandidátom nájsť vlastnú cestu odvetvím. Dan je známy svojím kreatívnym a inovatívnym prístupom k výučbe, provokuje študentov, aby mysleli mimo zabehnutých koľají a rozvíjali svoje kreatívne myslenie. 

Stáže v TOP futbalových kluboch. Network kľúčový pre kariéru.

Informácie o kurze

Dátum začatia kurzuDátum ukončenia kurzuCena kurzuMesto konaniaObsadenosť
01/09/202331/07/202432000 €Online+ Portugal+SuisseVoľný
01/02/202429/02/202432000 €Online+ Portugal+SuisseVoľný
02/09/202431/08/202432000 €Online+ Portugal+SuisseVoľný