Footbal Business Academy - Master degree

Máš v sebe vášeň pre futbal a business? Sníváš o kariére v dynamickom svete futbalu? FBA je neprehliadnuteľnou voľbou na tvojej futbalovej ceste.

Renomovaná inštitúcia v oblasti futbalového priemyslu, s väzbami na FIFA a UEFA ti ponúka príležitosť rozvíjať svoje schopnosti na európskej a svetovej úrovni. V jednoročnom programe Master in Football Business na FBA získavaš široké spektrum vedomostí, skúseností a cenných kontaktov, ktoré sú kľúčové v dnešnom rýchlo meniacom sa svete futbalového priemyslu.

To čo robí štúdium na The Football Business Academy jedinečným, je to, že ti umožní spojiť lásku k futbalu s odborným vzdelaním, reálnymi skúsenosťami z praxe a hlavne s uplatnením v odvetví, ktorého kapitalizácia je približne 25 miliárd dolárov ročne!

Okrem tradičných predmetov, ako manažment, marketing, sponzoring a fanúšikovské vzťahy, si vieš vybrať so širšieho spektra špecializovaných predmetov, ako športové právo, talentový manažment, analýza dát vo futbale, digitálny marketing v futbale a mnoho ďalších. 

FBA spolupracuje s najväčšími futbalovými klubmi a organizáciami na svete. Okrem Real Madrid sú to PSG, Glasgow Rangers a Espaňyol Barcelona, to je FC Barcelona, Juventus FC, Arsenal FC, Bayern Mníchov a ďalší.

Partnerstvá FBA umožňujú ponúknuť študentom jedinečné príležitosti na získanie stáží v konkrétnych (špičkových) kluboch a teda skúseností z fungovania futbalového priemyslu na najvyššej európskej úrovni.

Magisterské štúdium 60 ETCS Top stáže Network Semester online Akreditované štúdium

Dan Wood je spoluzakladateľ FBA, kde pôsobí ako profesor. Vyučuje predmety týkajúce sa podnikania a inovácie vo futbale.

Dan je vášnivým zástancom  inovácie (vo futbalovom priemysle).Vo svojich hodinách zdieľa vedomosti a skúsenosti, pomáhajúc kandidátom nájsť vlastnú cestu odvetvím.

Dan je známy svojím kreatívnym a inovatívnym prístupom k výučbe, provokuje študentov, aby mysleli mimo zabehnutých koľají a rozvíjali svoje kreatívne myslenie. 

Medzinárodný networkingový týždeň organizovaný FBA, kde účastníci získavajú cenné poznatky a inovatívne insights do futbalového priemyslu.

Byť súčasťou tohto exkluzívneho podujatia je skutočnou výsadou, pretože slúži ako brána k vytváraniu kontaktov pre budúce kariérne príležitosti. 

Návšteva prestížnych futbalových klubov, ako sú Cadiz a San Fernando, je jedným z vrcholov networkingového týždňa, kde účastníci získavajú pohľad na fungovanie klubu z vnútra a priamu skúsenosť s ich prezidentmi – vzácna skúsenosť, ktorá je nenahraditeľným zdrojom poznania.

Informácie o kurze

Dátum začatia kurzuDátum ukončenia kurzuCena kurzuMesto konaniaObsadenosť
01/09/202331/07/202432000 €Online+ Portugal+SuisseVoľný
01/02/202429/02/202432000 €Online+ Portugal+SuisseVoľný
02/09/202431/08/202432000 €Online+ Portugal+SuisseVoľný