Týždeň v tréningovom centre The Reds je zážitkom na celý život.

Ahojte futbaloví nadšenci! Radi sa s Vami podelíme o letný zážitok, ktorý zažil András počas letného futbalového kempu s Liverpool FC. Bolo to pre neho dobrodružstvo plné futbalu a zážitkov.

Letné mesiace sú poväčšine v znamení prímorskej dovolenky, neodmysliteľnou súčasťou leta je aj letná príprava. Jedným z najlepších spôsobov, ako prísť do svojho materského kempu pripravený a seriózne zabojovať o miesto v zostave, je sa zúčastniť futbalového kempu – a práve Liverpool FC bol pre Andrása pravou voľbou!

András hrá súťažne futbal už od detských kategórií a v súčasnosti pôsobí v kategórii U 17. Kemp dostal ako darček od svojich rodičov. Ubytovaný bol v tréningovom centre britskej súkromnej školy Repton. Tá je jednou z najlepších súkromných škôl vo UK. Vďaka obrovskej modernizácii a výstavby nového športového centra za pre nás nepredstaviteľných 6 miliónov libier je jednou z najlepších futbalových škôl na svete.

V kempe zažil profesionálny tréning a individuálny prístup od skúsených trénerov certifikovaných LFC.

Ich odbornosť, neustála podpora počas týždňa a individuálna spätná väzba mu výrazne pomohli zdokonaliť a zlepšiť futbalové schopnosti a preniesť si „zahraničné“ skúsenosti z leta do rozbehnutej sezóny domov do materského klubu.

Väčšinu dňa chalani venovali tréningom, kde zdokonaľovali technické zručnosti a tímovú hru so zameraním na futbalovú metodológiu The Reds. Andrásova snaha počas kempu a jeho zručnosti s loptou, či ako súčasť tímu boli odmenené cenou pre najlepšieho hráča týždňa s podpisom J. Kloppa. šéf-trenéra LFC!

Okrem futbalu sa mal možnosť zúčastniť sa rôznych aktivít ako napríklad návšteva štadiónu Anfield, kde mal možnosť spolu s chalanmi s kempu príležitosť vidieť a spoznať prostredie klubu. Prehliadka kultového štadiónu bola pre všetkých hráčov inšpiráciou smerom k splneniu si ich detského sna stať sa profesionálnym futbalistom.Nechajte sa inšpirovať Andrászovým príbehom a pridajte sa toto leto k nám! Summer camp s LFC je zážitkom na celý život!