Atlético de Madrid 360º High Performance

Jeden z najlepších futbalových kempov ponuke, Atlético Madrid! Skvelý futbalový týždeň s klubom s jedinečnou históriou a štýlom! 

Palencia Football Academy  má viac ako 20 ročné skúsenosti s tréningom mládeže a teraz majú aj slovenský hráči šancu stať sa súčasťou španielskej futbalovej legendy! Hráči trénujú pod vedením a v rámci hernej metodológie, ktorú používajú naprieč všetkými vekovými kategóriami až po A Team.

Hráči majú na kempe šancu zažiť rovnakú skúsenosť ako zažívali svojho času mladé talenty ktoré vyrastali v akadémii Atlética a neskôr sa presadili v profesionálnom futbale: Koke, Gavi, Saul, Fernando Torres a ďalší! 

Hráči získajú v kempe nové technické zručnosti, zdokonalia svoj herný prejav a majú šancu posunúť svoju futbalovú kariéru na vyššiu úroveň! Domovom kempu je komplex Campos Isla Dos Aguas,  ktorý sa nachádza v meste Palencia (2 hod. od Madridu). Komplex je vybavený štyrmi štandardmi ihriskami, okrem toho sú k dispozícii  tenisové kurty, ihriská na plážový volejbal, ihrisko na rugby či basketbal. Okrem športových aktivít môžu účastníci po náročných tréningoch relaxovať na rozsiahlych zelených plochách areálu.

Mnohí hráči sa po absolvovaní letného kempu vracajú do Palencie na dlhodobé rozvojové pobyty /mesiac, pol roka, 10 mesiacov).

Vo futbalovom kempe AM sa špecializovane venujú hlavne hráčskych technickým zručnostiam. Komplexnú prípravu vedie tréner Jorge Gonzalo. 

Jeho bohaté skúsenosti z pôsobenia v Atléticu zabezpečia, že hráči získavajúz najlepšiu možnú prípravu na svoju pozíciu. Kemp je vhodný aj pre brankárov, hráči pilujú techniky, ako je správne chytanie lopty v rámci smeru a pozície, postavenie tela v súbojoch, komplexné ovládanie lopty rukou a nohami, komunikácia s obranou,  rozvoj rýchlosti a reflexov, atp.

  • 3 tréningy denne 
  • Metodiky, taktika a dynamika futbalovej hry a lá Atlético.
  • Elitne vybavený kampus (ihriská+zázemie)
  • Ubytovanie v krásnom španielskom meste Palencia – Castila Y Leon.
  • K dispozícii sú Play room, učebne, kampus obsahuje takisto špecializovanú miestnosť na video-analýzu hry, kde môžu hráči analyzovať svoje futbalové stratégie a taktiky
  • Hráči bývajú na izbách s vlastnou kúpeľňou a Free Wi-Fi
  • Súkromná práčovňa pre pohodlný pobyt.
  • Jedlá a nápoje navrhnuté pre optimálny športový výkon, k dispozícii bohatý pitný režim. 

Informácie o kurze

Dátum začatia kurzuDátum ukončenia kurzuCena kurzuMesto konaniaObsadenosť
30/06/202406/07/20241650 €PalenciaObsadený
07/07/202413/07/20241650 €PalenciaObsadený
30/06/202413/07/20242550 €PalenciaObsadený