Liverpool FC Goalies
Summer Camp

„You’ll Never Walk Alone!“ Zaži letný kemp s popredným anglickým futbalovým klubom Premier league – Futbalový tábor Liverpool FC!

Rezidenčné futbalové tábory LFC sú splneným snom každého mladého fanúšika The Reds. Deti zažijú futbalové leto s LFC, počas jedného alebo dvoch týždňov, s možnosťou voliteľných lekcií anglického jazyka.

Futbalový tábor Liverpool FC je tréningový a workshopový program, navrhnutý odborníkmi LFC s cieľom rozvoja hráčskych zručností a individuálnych vlastností potrebných na dosiahnutie najvyššej úrovne hry.

„Trénuj s Liverpool FC a to s rovnakým učebným plánom a medzinárodne uznávanou filozofiou, ktorá vytvorila špičkových hráčov v systéme LFC Academy!“

Medzinárodné kempy LFC ponúkajú mladým hráčom z celého sveta  príležitosť rozvíjať sa, učiť sa nové futbalové zručnosti pod vedením skúseného trénerského personálu. Futbalový tábor Liverpool FC je niečím iným ako bežný „aktivity kemp“.

Sme jedineční tým, že sa snažíme rozvíjať hráčov na ihrisku aj mimo neho. Vzdelávame ich prostredníctvom skúseností, ktoré ich formujú na mladých dospelých, dávame im zručnosti, ktoré využijú počas celého života.

Náš cieľ je práve cez futbalový tábor Liverpool FC, priniesť kúsok LFC mladým fanúšikom po celom svete a ukázať, aký výnimočný je náš futbalový klub. Kdekoľvek máte šťastie zúčastniť sa tréningového programu LFC, dúfame, že si to užijete a zabavíte sa ‚,The Liverpool Way. “ Jürgen Klopp, manažér Liverpool FC

Futbalový tábor

GOALKEEPER CAMPS

GOALKEEPERS+ ENGLISH BOYS

Repton School

Repton School (pre chlapcov vo veku 9 až 17 rokov, pre dievčatá vo veku 12 až 17 rokov) je domovom futbalových kempov Liverpool FC. 

Je jednou z najlepších súkromných škôl vo Veľkej Británii, ktorá historicky vzdelávala slávnych Britov, ako bol napríklad Roald Dahl. V posledných rokoch prešiel Repton obrovskou modernizáciou, vrátane výstavby nového športového centra za cca 6 miliónov libier (2019). Futbalový tábor Liverpool FC ponúka využitie 11 trávnikov, dokonale vybavené telocvičňe, najmodernejšie učebne a to všetko v krásnom školskom areáli. Škola má v ponuke vlastný internát a ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách. 

Výhodou je blízkosť železničných staníc: Burton-on-Trent (8,5 km) a Derby (17 km) a letísk: Heathrow (138 km) a Manchester (60 km). #Google Maps 

Exkurzia na Anflied

Na konci letného futbalového kempu sa nadšení účastníci vydajú za odmenu na nezabudnuteľnú exkurziu na Anfield, ktorý je domov Liverpoolu. 

Naledujúc kroky svojich hrdinov z prvého tímu The Reds, hráči zažijú zákulisie štadióna, múzem, gift shop, šatne a exkurziu zakročia úchvatným pohľadom na „posvätný“ trávnik LFC, ktorý nesie odkaz neopakovateľných historických chvíľ.  

Hráči budú mať prístup aj do múzea LFC Story, kde si budú môcť pozrieť dresy, medaily a trofeje. 

Exkurzia predstavuje hlbokú symboliku zážitku z kempu až po jeho vyrcholenie na štadióne. V priamom spojení s bohatou históriou klubu, zažijú hráči moment, ktorý ich dokáže fanúškovsky spojiť s klubom na celý život.

Informácie o kurze

Dátum začatia kurzuDátum ukončenia kurzuCena kurzuMesto konaniaObsadenosť
15/07/202421/07/20242095 £Repton School, DerbyRýchlo sa míňa
22/07/202428/07/20242095 £Repton School, DerbyVoľný