Chelsea FC

Futbalový tábor organizovaný Chelsea FC, je pre mladých hráčov nezabudnuteľným futbalovým zážitkom a doslova splneným snom!

Pobytové tábory Nike v priestoroch Lancing College na 6 alebo 13 nocí pre chlapcov a dievčatá od 9 do 17 rokov. Deti sa môžu rozhodnúť pre English + Football, alebo pre Total Football a trénovať pod dohľadom trénerov z Chelsea FC Foundation. #brožurka TU

Futbalový letný tábor v tejto kvalite je pre deti príležitosť ako sa naučiť byť nielen lepším športovcom, ale ako si rozvinúť angličtinu, sociálne zručnosti a kompetencie.

Hráči a hráčky, ktorí sa zúčastnia letného futbalového kempu, pracujú na širokej škále zručností, ktoré im  zlepšia hru a pomôžu uspieť v reálnych zápasoch:

  • Ovládanie lopty: hráči si zdokonaľujú činnosti ako prebratie a vedenie lopty, dribling, prihrávka,  strieľba s presnosťou, kontrola lopty a jej smeru, atp.
  • Strategické myslenie: hráći sa učia analyzovať hru, robiť rýchle a správne rozhodnutia a efektívne implementovať futbalovú stratégiu.
  • Mentálna odolnosť: hráči sa učia, ako zvládať zápasový tlak, tlak konkurencie v tíme, ako zostať sústredení a motivovaní v náročných podmienkach.
  • Fyzická kondícia: futbal si vyžaduje vysokú úroveň fyzickej zdatnosti a tréning v letnom tábore pomôže deťom rozvíjať silu, dynamiku a vytrvalosť.