Liverpool FC
Summer Camp

„You’ll Never Walk Alone!“ Zaži letný kemp s popredným anglickým futbalovým klubom Premier league – Futbalový tábor Liverpool FC!

Rezidenčné futbalové tábory LCF sú splneným snom každého mladého fanúšika. Zaži futbalové leto s LFC, a to počas jedného alebo dvoch týždňov s možnosťou voliteľných lekcií anglického jazyka.

Trénuj s Liverpool FC a to s rovnakým učebným plánom a medzinárodne uznávanou filozofiou, ktorá vytvorila špičkových hráčov v systéme LFC Academy.

Futbalový tábor Liverpool FC je tréningový a workshopový program, navrhnutý odborníkmi LFC s cieľom rozvoja hráčskych zručností a individuálnych vlastností potrebných na dosiahnutie najvyššej úrovne hry.

Medzinárodné kempy LFC ponúkajú mladým hráčom z celého sveta  príležitosť rozvíjať sa, učiť sa nové futbalové techniky a zručnosti, a to pod vedením skúseného trénerského personálu.

Futbalový tábor Liverpool FC je niečím iným ako bežný „aktivity kemp“. Sme jedineční tým, že sa snažíme rozvíjať hráčov na ihrisku aj mimo neho. Vzdelávame ich prostredníctvom skúseností, ktoré ich formujú na mladých dospelých, a dávame im zručnosti, ktoré využijú počas celého života.

Náš cieľ je práve cez futbalový tábor Liverpool FC, priniesť kúsok LFC mladým fanúšikom po celom svete a ukázať, aký výnimočný je náš futbalový klub. Kdekoľvek máte šťastie zúčastniť sa tréningového programu LFC, dúfame, že si to užijete a zabavíte sa ‚,The Liverpool Way. “ Jürgen Klopp, manažér Liverpool FC

Futbalový letný tábor

FOOTBALL BOYS

futbalový tabor

FOOTBALL + ENGLISH BOYS

Dievćenský futbalový letný tábor

FOOTBALL GIRLS

dievčenský futbalový tabor

FOOTBALL + ENGLISH GIRLS

Futbalový tábor

GOALKEEPER CAMPS

Repton

Repton School (pre chlapcov vo veku 9 až 17 rokov, pre dievčatá vo veku 12 až 17 rokov) je domovom futbalových kempov Liverpool FC. Svojou históriou siaha až do roku 1557.

Je jednou z najlepších súkromných škôl vo Veľkej Británii, ktorá historicky vzdelávala aj slávnych Britov, ako bol napríklad Roald Dahl.

V posledných rokoch prešiel Repton obrovskou modernizáciou, vrátane výstavby nového športového centra za cca 6 miliónov libier (v roku 2019). Tým sa Repton stal jednou z najlepších futbalových škôl na svete.

Futbalový tábor Liverpool FC ponúka využitie 11 trávnikov, dokonale vybavené telocvičňe, najmodernejšie triedy a to všetko v krásnom školskom areáli. Škola má v ponuke ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, ako aj vlastný internát. Výhodou je blízkosť železničných staníc: Burton-on-Trent (8,5 km) a Derby (17 km) a letísk: Heathrow (138 km) a Manchester (60 km). #Google Maps 

Letný futbalovy kemp