Atlético Madrid Experience

Výnimočný letný futbalový kemp Atlético s atraktívnou cenovkou! Uži si (30.06. do 06.07.2024) futbalový týždeň s klubom s jedinečnou históriou a štýlom! Ži trénuj a hraj ako Španieli a reálne si zlepši hru!

Kemp Atlético Madrid Experience je organizovaný Palencia Football Academy. Tá je vyhľadávaná pre svoje bohaté skúsenosti s tréningom mladých profesionálov.

A teraz majú aj naši futbalisti šancu stať sa súčasťou španielskej futbalovej legendy! Hráči na kempe trénujú inovatívnymi metódami, ktoré používa A-tím Atlética (štýl a filozofia hry). 

Spoznajú individuálnu históriu talentov, ktorí vyrastali v akadémii Atlética a teraz sa presadili v profesionálnom futbale (Koke, Gavi, Saul, či Fernando Torres). 

Získajú zručnosti, zdokonalia svoj herný prejav a posunú svoju futbalovú kariéru na novú úroveň.

Týždenné rezidenčné kempy sa konajú v športovom kempe Campos Isla Dos Aguas. Kampus je vybavený štyrmi štandardmi ihriskami, okrem toho sú k dispozícii aj tenisové kurty, ihriská na plážový volejbal, ihrisko na rugby či basketbal, čo ponúka bohaté možnosti na aktívny oddych. 

Vo futbalovom kempe sa okrem hráčov v poli špecializovane venujú takisto brankárskym zručnostiam. Komplexnú brankársku prípravu vedie skúsený tréner brankárov, Jorge Gonzalo – bývalý tréner AMS brankármi cvičí techniky, ako je správne chytanie lopty, postavenie v súbojoch, dokonalá kontrola a ovládanie lopty rukou či nohami, komunikácia s obranou,  rozvoj rýchlosti rozhodovania a reflexov. 

Jeho bohaté skúsenosti v tréningu sú istotou, že hráči získajú najlepšiu možnú prípravu a Jorge je ten, kvôli ktorému sa hráči neskôr hlásia do akadémia na dlhodobé pobyty.

 
  • V  kempe až 3 tréningy denne, ktoré sú vedené profesionálnymi trénermi.
  • Metodika hry – taktika a dynamika futbalu a lá Atlético.
  • Ubytovanie v krásnom španielskom meste Palencia – Castila Y Leon, 
  • Elitne vybavený kampus
  • Kampus má špecializovanú miestnosť na videonalýzu hry, k dispozícii sú TV rooms, Play rooms, učebne, súkromná práčovňa
  • Deti na izbách s vlastnou kúpeľňou, free Wi-Fi 
  • Jedlá navrhnuté pre optimálny športový výkon + bohatý pitný režim. 
  • Originálny dres od Adidas
  • Možnosť návratu do Palencia Footbal Academy na dlhodobý pobyt
Futbalový tábor Atletico