AC Milán Academy

Zaži nezabudnuteľné futbalové leto na rezidenčnom kempe AC Milán Academy, najlepšej futbalovej akadémii v Taliansku! Letná tréningová ponuka AC je zameraná na rozvoj mladých futbalistov a poskytuje profesionálne prostredie pre deti všetkých úrovní vo veku od 6 do 17 rokov.

Oficiálny kempu AC Milán má trénerov, ktorí patria medzi najlepších v Taliansku a Európe. Vedie ich skúsený tím vrátane bývalých hráčov AC Miláno, ako Walter De Vecchi (bývalý hráč a tréner mládežníckeho AC Milán), Pietro Vierchwood (bývalý hráč AC Milán) a Stefan Eranio (bývalý hráč AC Milán).

Okrem futbalového tréningu si užiješ aj nezabudnuteľný týždeň plný zábavy a zdieľania s ostatnými chlapcami a dievčatami. 

Nezmeškaj jedinečnú príležitosť stráviť letné prázdniny s AC Milan Academy a posuň svoje futbalové schopnosti na novú úroveň!

Tréningy sú štruktúrované podľa kombinovanej metódy AC Miláno, ktorá zahŕňa technicko-taktickú oblasť, športový rozvoj, psychologicko-vzťahovú oblasť a vzdelávaciu oblasť.

Deti sa budú zdokonaľovať v rôznych futbalových zručnostiach, ako je vedenie lopty, dribling, strelba na bránku, ale aj v taktických situáciách ako práca 3 proti 2 alebo 2 proti 1, zónová alebo osobná obrana, pohyb bez lopty a ďalšie.

Každý deň kempu bude plný inej futbalovej aktivity. Ranné hodiny sú zamerané na technické stanovištia. Poobedie bude patriť turnajom družstiev či individualizovanej práci jednotlivcov –  útočné akcie, tréning streľby, pokutové kopy a ďalšie. 

Deti zažijú vyvážený program, fyzická práca je zvyčajne v stredu alebo vo štvrtok popoludní prerušená, aby mali deti čas zotaviť sa a oddýchnuť si napríklad v bazéne.

Kemp je v nádherných lokalitách talianskych Dolomitov – Cortina d’Ampezzo a horskej planine Asiago, alebo na talianskom pobreží Jadranského mora v oblastiach Jesolo Lido a Lignano Sabbiadoro (oblasť Benátok). 

Účastníci dostanú AC Kit obsahujúci kompletné vybavenie vrátane jedného batohu, jednej súpravy, troch dresov AC Miláno, dvoch šortiek a dvoch párov ponožiek.