Športový denný tábor
Letný kemp Exsportise bol založený v roku 1988 holanďanom Bramom van Asseltom. Ako bývalý vrcholový športovec videl príležitosť vytvoriť pre deti niečo špeciálne a jedinečné.

Pôvodne spustil Exsportise s cieľom poskytnúť počas leta britskej mládeži profesionálne športové tréningy. Od roku 1997 ponúka Exsportise aj zahraničným deťom intenzívne kurzy angličtiny a využíva šport práve ako prostriedok na učenie cudzieho jazyka.

Takmer po 35 rokoch je Exsportise stále jednou z najlepších letných škôl športového tréningu a výučby anglického jazyka na svete. Od svojho vzniku navštívilo letný tábor už viac ako 25 000 študentom z celého sveta.

Letný tábor Exsportise má akreditáciu British Council pre výučbu angličtiny ako cudzieho jazyka. Exsportise je takisto súčasťou English UK a Young Learners English UK (Národná asociácia akreditovaných anglických jazykových centier).

Personál kempu Exsportise dosahuje optimálnu úroveň s maximálnym pomerom učiteľov a študentov 1:4. Tábor zamestnáva kvalifikovaných trénerov a inštruktorov, z ktorých mnohí sa rok čo rok vracajú a poskytujú vysoký štandard výučby a kvalitnú športovú starostlivosti.

Je to jednoduché – deti sa učia prirodzene tým, že sa aktívne zúčastňujú na športe, ktorý ich baví (spolu s ostatnými deťmi, ktorí majú spoločný záujem) a pritom si ani neuvedomia, že sa učia!

Exsportise: Exkurzie Workshopy Exkurzia Emirates Arsenal nábor Výuka angličtiny Arsenal Giftpack TrueMe Sessions Transfer súčasťou Športová príprava Výstupný certifikát Skvelé ubytovanie Plnohodnotná strava Akreditované BritishCouncil

Letný futbalový kemp

ENGLISH + Arsenal

Detský golfový tábor

ENGLISH + Golf Academy

Denný hudobný tábor

ENGLISH + Music Academy

Letné workshopy

ENGLISH + Basket

Detský golfový tábor

ENGLISH + Hockey Academy

ŠKOLA FUTBALU

ENGLISH + Rugby Academy

Letné workshopy

ENGLISH + Dance

Jazdecký tábor na ranči

ENGLISH + Horse Riding Academy

Denný tenisový tábor

ENGLISH + Tennis Academy

Worth

Worth School (od 9 do 16r.) sa nachádza v krásnej prírode západného Sussexu, na juhovýchode Anglicka. Vynikajúce akademické, rekreačné a internátne zariadenia a obrovské otvorené priestory robia školu ideálnou pre letný kemp. 

Londýnske letiská Gatwick a Heathrow sú ľahko dostupné (13 km a 71 km). Nachádza sa v blízkosti mesta Crawley (11 km), v dosahu krásneho prímorského mesta Brighton (37 km). Chlapci a dievčatá sú ubytovaní v samostatných penziónoch, väčšina izieb má 2-4 lôžka na izbu. Kúpeľne sú spoločné. 

Kemp má vynikajúce športové zariadenia vrátane rozsiahlych ihrísk, športovej haly, tenisových kurtov, osvetleného Astro ihriska s pevným povrchom. Centrum má množstvo moderných učební s interaktívnymi tabuľami, divadlo, hudobné zariadenia, práčovňu a jedáleň.  #Google Maps

Ardingly

Ardingly College (od 9 do 14r.) sa nachádza v blízkosti Haywards Heath, len 20 minút od letiska Gatwick a juhovýchodne od Londýna.

Ardingly College sa nachádza na 250 akroch nedotknutej krajiny, vrátane lesov a jazera, len 35 minút od mesta Brighton na južnom pobreží. Chlapci a dievčatá sú ubytovaní v samostatných penziónoch. Väčšina izieb má 2-4 lôžka na izbu a k dispozícii môžu byť aj väčšie izby. Kúpeľne sú spoločné. 

Škola sa nachádza v krásnej prírode West Sussex na juhovýchode Anglicka, v blízkosti mesta East Grinstead. Londýnske letiská Gatwick a Heathrow sú ľahko dostupné po diaľnici. #Google Maps

Seaford

Seaford College (od 10 do 17r.) má päť penziónov vrátane dvoch nových pre chlapcov, ako aj vyhradené hudobné štúdio a špičkové jazykové zariadenia.

Seaford College je vybavená tenisovými kurtmi, futbalovým a hokejovým ihriskom a vlastným 9-jamkovým golfovým ihriskom. K rekreačným zariadeniam patrí vonkajší bazén. Je to jediné centrum, kde ponúkame golf. Každý, kto sa chce zúčastniť letného tábora na Seaford College, má na výber golf, hokej, tenis, tanec, hudbu alebo program Arsenal Soccer Schools Academy.

Chlapci a dievčatá sú ubytovaní v samostatných penziónoch. Väčšina izieb má 2-4 lôžka na izbu. K dispozícii sú jednolôžkové izby alebo väčšie izby pre viac detí. Kúpeľne sú spoločné. Toto centrum v blízkosti mesta Chichester. #Google Maps

Oundle

Oundle School (od 11 do 17 r.) ponúka vynikajúce zázemie pre šport, rozsiahle ihriská a dve športové haly. Nachádza sa v srdci tradičného anglického trhového mesta Oundle neďaleko Peterborough v Northamptonshire.

K dispozícii sú tiež dve osvetlené ihriská, tenisové kurty a krytý bazén. Chlapci a dievčatá sú ubytovaní v samostatných penziónoch. Väčšina izieb má 2-4 lôžka na izbu.

Oundle School má vynikajúce športové zariadenia vrátane rozsiahlych ihrísk, športovej haly, tenisových kurtov, osvetleného Astro ihriska s tvrdým povrchom, bazéna, tanca. Škola má množstvo moderných učební s interaktívnymi tabuľami, divadlo, hudobné zariadenia, práčovňu a jedáleň. #Google Maps