British Summer School predstavuje unikátnu príležitosť pre deti zažiť nezabudnuteľné letné dobrodružstvo, pričom sa sústredí na imerzívnu výučbu, ktorá pripravuje mladých študentov na výzvy 21. storočia.

Program ponúka interaktívne a pútavé hodiny, ktoré sú prispôsobené na zlepšenie nielen jazykových zručností, ale aj kritického myslenia a kreativity detí.

BSS poskytuje letný tábor a program plný športových a voľnočasových aktivít, ako aj exkurzií, ktorý je vhodný pre deti vo veku od 7 do 19 rokov. Pobyt zahŕňa medzi 17 a 25 vyučovacích hodín týždenne, pričom počet hodín sa prispôsobuje veku a potrebám každého dieťaťa.

Bez ohľadu na to, či je študent začiatočník alebo chce zdokonaliť svoje vedomosti, kurzy sú navrhnuté tak, aby vyhovovali individuálnym potrebám každého dieťaťa a pomáhali im dosiahnuť nielen akademické, ale aj osobné ciele. Vďaka tomu si deti môžu užiť nezabudnuteľné leto plné zábavy a zároveň si zlepšiť svoje zručnosti a pripraviť sa na budúcnosť.

Ponuka kempov v rámci BSS bola starostlivo navrhnutá s cieľom rozvíjať angličtinu študentov cez tematické kurzy a súvisiace životné a kariérne situácie.

Študenti majú tiež možnosť zúčastniť sa profesionálneho koučingu ako súčasti programu PRO, ktorý zahŕňa 10 hodín extra výuky.

V rámci programu letnej školy BSS neponúka len akademické a voľnočasové aktivity, ale tiež program „True Me“, ktorý sa zameriava na rozvoj autenticity a sebadôvery študentov. Program sa takisto zameriava na rozvoj komunikačných zručností, kreativity, kritického myslenia a mnohých ďalších zručností, ktoré sú kľúčové v 21. storočí.

Okrem toho, študenti majú možnosť zúčastniť sa víkendových exkurzií do Londýna a okolitých miest, ktoré sú plné histórie a kultúry.

Táto skúsenosť môže deti posilniť a obohatiť akademický a kultúrny vývoj študentov, ktorí sa tak môžu stať plnohodnotnými členmi spoločenstva 21. storočia.

BSS: Exkurzie Leadership Workshopy Spolupráca Výuka angličtiny Moderné učebne Rozvoj kreativity Kritické myslenie Skvelé ubytovanie Študent 21.storočia Akademická výučba Rozvoj komunikácie Plnohodnotná strava Inšpirujúce prostredie Interdisciplinárne kurzy Environmentálna gramotnosť

EXPLORERS OF FUTURE

ACADEMICS OF FUTURE

ADVENTURERS OF FUTURE

LEADERS OF FUTURE

CITIZENS OF FUTURE

SCIENTISTS OF FUTURE

Anglické testy Cambridge a IELTS sú medzinárodne uznávanými certifikátmi, ktoré otvárajú dvere k akademickej a profesionálnej úspešnosti.

Študenti letného programu majú vynikajúcu príležitosť zlepšiť svoje jazykové zručnosti a získať tieto certifikáty prostredníctvom intenzívnej prípravy, ktorá je súčasťou programu.

Okrem toho, študenti sa zapájajú do zábavných projektov, ktoré sú zamerané na rozvoj kritického myslenia, kolaborácie a riešenia problémov. Tento moderný prístup k výučbe angličtiny významne zvyšuje zručnosti detí a pomáha im pripraviť sa na úspešnú budúcnosť.

Vďaka skupinovým lekciám s malým počtom študentov získavajú deti individuálny prístup a pozornosť učiteľov. Vzťahy medzi učiteľmi a žiakmi sú prispôsobené k potrebám každého jednotlivca, pričom sa zdôrazňuje dôležitosť interakcie a osobného rastu. S pomerným počtom 4:1 detí a personálu sa zabezpečuje maximálna kvalita výuky.

Na záver kurzu dostanú študenti odporúčací list, ktorý ukáže, ako ďaleko sa dostali počas letnej školy. 

Každé kempové centrum je cez BSS starostlivo vybrané s ohľadom na obsah a ciele kurzu.

Každá škola v ponuke BSS ponúka takisto nadštandardné zariadenie a vybavenie, zabezpečujúce komfortné ubytovanie študentov v izbách s jedným až tromi lôžkami. V areáloch škôl sa nachádzajú moderné zariadenia, ako fitness centrá, športoviská, knižnice a bazény, ktoré umožňujú študentom využiť svoj voľný čas aktívne a produktívne.

Študenti sa počas letného programu môžu tešiť na exkurzie do Londýna a okolitých miest, kde majú možnosť spoznať kultúru a históriu Veľkej Británie.

Na týchto exkurziách majú príležitosť vidieť a navštíviť mnohé známe pamiatky, ako je Big Ben, Buckingham Palace, Oxford Street a mnoho ďalších.

Počas programu majú študenti príležitosť rozvíjať svoje jazykové zručnosti a zlepšovať svoje schopnosti v oblasti čítania, písania a hovorenia v angličtine. Navyše, študenti sú zapojení do rôznych projektov, ktoré podporujú moderné učenie, kreativitu, kolaboráciu a kritické myslenie.

Brambletye

Brambletye School (od 6 do 12 r.) sa nachádza sa na veľkom vidieckom statku s výhľadom na Ashdown Forest na juhovýchode Anglicka. Letiská Gatwick a Heathrow sú ľahko dostupné (16 km a 71 km).

Škola má športové, hudobné, divadelné a umelecké zariadenia a je situovaná v lesnom prostredí, čo poskytuje študentom ideálnu príležitosť preskúmať a učiť sa z okolitej prírody. Chlapci a dievčatá spia v primeraných internátnych ubytovaniach na škole. Väčšina spální má 4-8 lôžok na izbe a študenti sa delia s deťmi podobného veku a rôznych národností. Kúpeľne sú spoločné. #Google Maps

Worth

Worth School (od 10 do 16r.) sa nachádza sa v krásnej oblasti West Sussex na juhovýchode Anglicka, blízko mesta Brighton a ľahko dostupného krásneho pobrežia. Letiská London Gatwick a Heathrow sú ľahko dostupné autom (13 km a 71 km).

Vzdelávacie, voľnočasové a internátne zariadenia a veľké otvorené priestory robia túto školu ideálnou pre ponúkaný kurz. Väčšina spální má 1 alebo 2 lôžka, k dispozícii môžu byť aj väčšie spálne. Študenti sa delia s inými študentmi podobného veku a rôznych národností. Kúpeľne sú spoločné. Športové a voľnočasové zariadenia zahŕňajú rozsiahle hracie plochy, športovú halu, tenisové kurty a Astro Turf ihrisko. #Google Maps

Oundle

Oundle (od 12 do 17r.) sa nachádza sa v kúzelnom trhovom meste v srdci Northamptonshire, krásnej krajiny v centrálnom Anglicku s vynikajúcim prístupom ku Cambridge. Letiská London Stansted, Luton a Heathrow sú ľahko dostupné (106 km, 111 km a 160km).

Študenti si tu užívajú pocit slobody a majú ľahký prístup k obchodom, kaviarniam, pošte, bankám a dokonca aj miestnemu farmerskému trhu. Väčšina spální má 2 alebo 3 lôžka, ale jednolôžkové a väčšie spálne môžu byť k dispozícii. Študenti sa o izby delia so študentami podobného veku a rôznych národností. Kúpeľne sú spoločné. Športové a voľnočasové zariadenia zahŕňajú športovú halu, fitness centrum, tenisové kurty, kurty na netbal, squash kurty, osvetlené, all-weather Astro Turf ihrisko, 50m plavecký bazén, atletickú dráhu a iné ihriská. #Google Maps

Herstmonceux

Herstmonceux (od 15 do 19r.) sa nachádza sa v úchvatnom hrade z 15. storočia, ktorý je v bezprostrednej blízkosti 121 hektárov spravovaných lesov a krásnych záhrad. Letiská London Gatwick a Heathrow sú ľahko dostupné (64 km a 150 km).

Ubytovanie je zvyčajne v dvojlôžkových izbách, z ktorých niektorí majú úžasný výhľad na okolitú krajinu. Študenti, ktorí spolu zdieľajú izbu, budú rovnakého pohlavia a veku. Mužské a ženské kúpeľne sú umiestnené v každom koridore. V budove je tiež miestnosť na sledovanie filmov, spoločenská miestnosť, kuchyňa, automaty na občerstvenie a študijné miestnosti. Hrad tiež disponuje telocvičňou, fitness miestnosťou a miestnosťou na hudobnú prípravu. #Google Maps